خودرو سوار میمه 

همان طور که می دانید شاید برای تان پیش آمده باشد که در وسط راه ماشین تان خراب شده باشد و یا پنچر شده و یا خدایی نکرده تصادفی کرده باشید اینجا ماشین شما با مشکل مواجه شده و امکان جا ب جایی آن وجود ندارد پس به یک خودرو سوار یا در واقع به یدک کش ماشین نیاز دارید که یا مشکل ماشین شما اگر قابل حل باشد توسط مکانیک همراه حل شود و ارزیابی اولیه انجام شود و اگر قابل حل نبود توسط خودرو سوار به اولین و نزدیک ترین مکانیکی برده شود. گاهی در مسیر هستیم و ماشین دچار نقص فنی می شود و هیچ گونه نمی توان ان را روشن کرد و قطعات و تجهیزات کافی به همراه نداریم چه کنیم اگر در مسیر میمه بودید راحت ترین کار تماس با خودرو سوار میمه می باشد. در اولین تماس مشخصات ماشین و مشکل آن بررسی و بهترین امکانات به همراه متخصص ترین مکانیک به منطقه اعزام می شود و در کوتاه ترین زمان و با دقت و حوصله  مشکل ماشین شما رفع خواهد شد. خودرو سوار میمه با هدف کسب رضایت مشتری در عین حال انجام وظایف خود به طور کامل و ارائه خدمات مانند خدمات تعمیر گاهی، خدمات سیار، خدمات در محل کار، خدمات درب منزل، خدمات تلفنی و مشاوره ای، به ارائه خدمت رسانی در سرتا سر اصفهان می پردازد و در مرکز میمه شعبه اصلی آن آماده ارائه خدمت رسانی به همه شما عزیزان در کوتاه ترین زمان است.

خودروبر در میمه

همان طور که برای شما عزیزان توضیح دادیم اگر در مسیر اصفهان و یا در جاده میمه، شاهین شهر و یا حومه اصفهان بودید و هر گونه مشکل برای ماشین تان به وجود آمد و هر کاری کا لازم بود انجام دادید تا ماشین روشن شود و یا امکانات کافی برای راه اندازی آن نداشتید با خودرو سوار در میمه مجموعه امداد خودرو آبان در تماس باشید امدادگر این خود رو سوار یک فردی است که در زمینه های رفع مشکل فنی خودرو مهارت کافی دارد و توانایی بالای جسمی دارد که به همراه یک خودرو سوار به محل می رود و به سرعت به رفع مشکلات می پردازد. خدمات خودرو سوار میمه در کل شامل کلیه خدمت رسانی ها در جهت بر طرف کردن کلیه مشکلات ماشین شما در صورتی که ماشین به دلیل نقص فنی امکان روشن شدن ندارد و شامل تعمیر قطعه در محل و یا تعویض آن به صورت شبانه روزی می باشد همچون اجاره جرثقیل در میمه. اکیپ سیار خودرو سوار میمه به صورت ۲۴ ساعته در محدوده اصفهان در حال گشت هستند تا در صورت وقوع حادثه یا هر مشکلی به سرعت خود را به محل برسانند. می توان گفت یکی از برترین خدماتی که شرکت های خودرو سازی به ماشین هایشان ارائه می دهند کارت طلایی خودرو سوار است که در صورت وقوع کوچک ترین مشکلی خودرو سوار به صورت رایگان تمامی مشکلات را حل کند. از آن جایی که خیلی از مشتریان از خودرو های صفر کیلومتر که تولید داخل بوده و با نقص قطعات مواجه می شوند ناراضی هستند این کارت های طلایی تمامی مشکلات آن ها را به صورت رایگان حل می کند.


ارتباط با آبان امداد خودرو

شماره خودروبر در میمه

یک خودرو سوار خوب باید یک تعمیر گاه سیار باشد و تمامی امکانات لازم برای رفع عیوب یک ماشین را به همراه خود داشته باشد تا در کوتاه ترین زمان و به بهترین نحو ممکن مشکلات ماشین را بر طرف کند خودرو سوار میمه یک تعمیر گاه سیار بوده و امکاناتی مانند؛ جک هید رو لیکی ۳ تنی، جرثقیل دستی و وسایل اضافی آن مثل کابل و زنجیر، جعبه ابزار آلات مختلف که شامل پیچ گوشتی های متفاوت در انواع اندازه و سایز و اره آهن بر با کمان، آچار های مختلف با بکس ، تخت، و رینگی ، انواع پیچ گوشتی های چهار سو و دو سو ، پیچ گوشتی های مچی، انبر دست و انبر قفلی، دم باریک، آچار فرانسه، آچار قفلی، آچار تخت یک سری، آچار رینگی یک سری، تخت یک سری – آچار یک سر بکس انبری – بکس یک جعبه – آچار آلن ستاره ای یک دست – آچار آلن شش پر یک دست –آچار آلن هشت پر یک دست – چکش – قلم – دستگاه شارژ باطری و دینام – فاز متر تستر یا اهم متر- رابط باطری – قیف روغن – گالن آب – گالن بنزین – لامپ تستر- چراغ سیار – سیم رابط باطری به باطری – تایلیور بزرگ ترک متر – تایلیور کوچک – فرچه سیمی – خار جمع کن – خار باز کن – آهن ربا – آچار گاز تنظیم کاربراتور – آچار شمع، چکش پتک 5/3 کیلوگرمی و …همه و همه را با هم دارند و با کوچک ترین مشکلی آن را با حوصله و دقت و دانش کافی به درستی انجام می دهند.